INFORMACJE >> Koszt i termin wysyłki

 

 

Koszt i termin realizacji zamówienia
 

1.1.Dostarczamy kwiaty i upominki na terenie Tczewa ,miejscowości Subkowy i okolic (do 20km)
 
1.2. Zamówienia z terminem doręczenia od poniedziałku do soboty należy składać z 24h wyprzedzeniem (do godziny 16:00)
 
1.3. Zamówienia z terminem doręczenia przypadającym w niedzielę lub takie dni jak: Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki muszą być złożone z conajmniej dwudniowym wyprzedzeniem
 
1.4. Zamówienia dostarczane są przez 7dni w tygodniu w godzinach pomiędzy 9:00,a 19:00
 
1.5. Koszt doręczenia kwiatów i upominków na terenie Tczewa i miejscowości Subkowy wynosi 10zł.
 
1.6. Koszt doręczenia przesyłki do miejscowości odległej powyżej 10km od naszej siedziby wynosi 20zł.
 
1.7. Staramy się, aby dostawy kwiatów były realizowane w wyznaczonym przez państwa czasie. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować doręczenia przesyłki o preferowanej godzinie dostawy w takie dni jak: Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki.
 
1.8. Przesyłki do dużych firm, szkół, szpitali, hoteli doręczamy do recepcji lub sekretariatu.

 

 

 

 

 

 

 
 

 

wykonanie strony internetowe - Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 4
Jeśli kwiaciarnia internetowa to na pewno kwiaciarnia Upominek. Szukasz w google "kwiaty Tczew lub kwiaciarnia Tczew" to też dobrze wybrałeś. Kwiaciarnia Upominek to profesjonalny serwis kwiatowy. Twoje upominki, kwiaty, bukiety oraz bukiety ślubne, na imieniny, urodziny, na dzień matki (26 maja), dzień dziadka, dzień babci, walentynki dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce do 20km od naszej siedziby. Kwiatowa przesyłka będzie na te okazje idealnym prezentem. Wykonujemy oryginalne bukiety ślubne. Wykonujemy wystrój kościołów, wystrój sal, dekoracje samochodów do ślubu. Wesele Tczew, strojenie sali. Wesele Subkowy, strojenie kościoła.Komunia Święta też nie jest dla nas problemem. Potrafimy komunie święte upiększyć kwiatami. Dostawa kwiatów jest szybka i pewna. Kwiatowa miłość istnieje. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa na pewno Ci w tym pomoże. Poczta kwiatowa -zamów więc kwiaty na telefon dla ukochanej kobiety.