OFERTA DLA FIRM


Przesyłki Kwiatowe i upominki to oryginalny prezent dla klientów, pracowników lub partnerów biznesowych.
Potrzeby są tak różne, jak różni są Klienci. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta.
 
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy preferencyjne warunki zamawiania kwiatów i upominków.
Oferujemy stałą, okresową lub jednorazową obsługę kwiatową imprez okolicznościowych, tematycznych oraz projektowanie i wykonanie kompozycji we wszelakiego rodzaju pomieszczeniach.
Wykonujemy projekty i realizujemy zamówienia na kompozycje kwiatowe do biur, sal konferencyjnych, itp.
Kompozycje z kwiatów ciętych i sztucznych są niezmiennie najpopularniejszą formą dekoracji wnętrz.
Takie detale jak wkomponowane w wystrój kwiaty przesądzają o sukcesie wnętrza, a tym samym o odbiorze firmy przez klienta.
Systematycznie pamiętamy i dostarczamy we wskazany dzień tygodnia świeże kwiaty do biura, do recepcji, restauracji.
 

 

 

wykonanie strony internetowe - Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 5
Jeśli kwiaciarnia internetowa to na pewno kwiaciarnia Upominek. Szukasz w google "kwiaty Tczew lub kwiaciarnia Tczew" to też dobrze wybrałeś. Kwiaciarnia Upominek to profesjonalny serwis kwiatowy. Twoje upominki, kwiaty, bukiety oraz bukiety ślubne, na imieniny, urodziny, na dzień matki (26 maja), dzień dziadka, dzień babci, walentynki dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce do 20km od naszej siedziby. Kwiatowa przesyłka będzie na te okazje idealnym prezentem. Wykonujemy oryginalne bukiety ślubne. Wykonujemy wystrój kościołów, wystrój sal, dekoracje samochodów do ślubu. Wesele Tczew, strojenie sali. Wesele Subkowy, strojenie kościoła.Komunia Święta też nie jest dla nas problemem. Staramy się komunie święte upiększyć kwiatami. Dostawa kwiatów jest szybka i pewna. Kwiatowa miłość istnieje. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa na pewno Ci w tym pomoże. Zamów więc kwiaty na telefon dla ukochanej kobiety.