INFORMACJE >> Regulamin kwiaciarni

 
 
Regulamin serwisu kwiatowyupominek.pl
 
 
1. Ogólne warunki zamówienia
 
1.1. Kwiaciarnia Upominek realizuje dostawę przesyłek kwiatowych do 20 km w obrębie Tczewa.
1.2. Kwiaciarnia Upominek prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.kwiatowyupominek.plprzez telefon, lub osobiście w siedzibie kwiaciarni.
1.3. Zmiany zamówienia mogą być dokonywane telefonicznie, nie później niż na cztery godziny przed początkiem terminu doręczenia przesyłki do Odbiorcy.
1.4. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki kwiatowe, które zostały opóźnione lub nie dostarczone z powodu podania błędnych danych przez Nadawcę lub braku dostępnych środków finansowych na koncie bankowym Nadawcy.
1.5. Kupujący ponosi opłatę za doręczenie określoną w warunkach i kosztach dostawy
1.6. Realizujemy wyłącznie zamówienia prawidłowo opłacone. Realizacja przesyłki kwiatowej dokonywana jest przez Kwiaciarnie Upominek po zaksięgowaniu na koncie bankowym wpłaty lub realizowana jest po otrzymaniu drogą mailową potwierdzenia jej dokonania.
1.7. Potwierdzenie zamówienia przesyłki kwiatowej przesyłane jest na podany przez Nadawcę adres e-mail lub potwierdzone jest przez pracownika naszej kwiaciarni telefonicznie na wskazany przez Nadawcę numer kontaktowy.
1.8. Jeżeli kurier nie zastanie Odbiorcy pod podanym adresem w wyznaczonym przez Nadawcę czasie doreczęnia przesyłki, pozostawi on wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie.
1.9. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym od dnia pozostawienia informacji opisanej w pkt. 1.8 Regulaminu, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.
1.10. Kwiaciarnia Upominek nie powiadamia Nadawcy przesyłki kwiatowej o fakcie jej dostarczenia do Odbiorcy. Z Nadawcą przesyłki kwiatowej kontaktujemy się tylko i wyłącznie w przypadku problemów z dostawą przesyłki kwiatowej do Odbiorcy.
 
na górę

2. Czas realizacji zamówień

2.1. Realizacja zamówień odbywa się w następujących terminach:
     2.1.1. Zamówienia z terminem doręczenia od poniedziałku do soboty należy składać z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem przed terminem doręczenia (do godziny 16:00)
     2.1.2. Zamówienia z termienem doręczenia przypadajacym w niedzielę lub takie dni jak: Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, Dzień Matki muszą być złożone z conajmniej 48 godzinnym wyprzedzeniem
2.2. Realizacja dostawy przesyłek kwiatowych do Odbiorców odbywa się w godzinach:
     2.2.1. Od godziny 9.00 do godziny 18:00 przez 7dni w tygodniu
2.3. Przesyłki kwiatowe połączone z prezentami dostarczane są w terminie dwóch dni roboczych od dnia złożenia i opłacenia zamówienia.
 
 
 
 
 
 
na górę
3. Wersja produktu
 
3.1. Zawsze kiedy jest to możliwe dostarczamy przesyłki kwiatowe jak najbardziej podobne do tych przedstawionych na zdjęciach. Przedstawione zdjęcia bukietów i kompozycji są zdjęciami przykładowymi.
3.2. Ze względu na sezonowość niektórych kwiatów, bądź też brak jednego z produktów wchodzących w skład kompozycji, zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym utrzymanym w podobnej tonacji i o tej samej wartości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie ewentualne zmiany były możliwie jak najmniejsze.
3.3. Kwiaciarnia Upominek zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 3 dni roboczych.
 
                                                                                 na górę

4. Formy płatności

4.1. Przy dokonywaniu płatności przez Nadawcę przesyłki kwiatowej udostępniamy następujące formy płatności:
     4.1.1. Płatność przelewem bankowym
     4.1.2. Płatność przekazem pocztowym
 
na górę

5. Reklamacje

5.1. Reklamacje należy składać :
     5.1.1. Telefonicznie pod numerem: 606-401-737
     5.1.2. E-mailem na adres: sklep@kwiatowyupominek.pl
     5.1.3. Pisemnie na adres siedziby kwiaciarni
5.2. Wszelki reklamacje dotyczące doręczenia przesyłki kwiatowej dla indywidualnego Odbiorcy rozpatrywane będą w terminie 5 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia.
5.3. Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie. Reklamacje dotyczące składu lub jakości przesyłki kwiatowej rozpatrywane są wyłącznie w oparciu o dokumentację zdjęciową przesłaną przez Nadawcę lub Odbiorcę przesyłki kwiatowej.
 
na górę

6. Polityka Ochrony Prywatności

6.1. Właściciel serwisu internetowego kwiatowyupominek.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany). 

na górę


 

 

  

wykonanie strony internetowe - Netidea.pl
STRONA GŁÓWNA | Mapa strony | Użytkownicy online: 5
Jeśli kwiaciarnia internetowa to na pewno kwiaciarnia Upominek. Szukasz w google "kwiaty Tczew lub kwiaciarnia Tczew" to też dobrze wybrałeś. Kwiaciarnia Upominek to profesjonalny serwis kwiatowy. Twoje upominki, kwiaty, bukiety oraz bukiety ślubne, na imieniny, urodziny, na dzień matki (26 maja), dzień dziadka, dzień babci, walentynki dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce do 20km od naszej siedziby. Kwiatowa przesyłka będzie na te okazje idealnym prezentem. Wykonujemy oryginalne bukiety ślubne. Wykonujemy wystrój kościołów, wystrój sal, dekoracje samochodów do ślubu. Wesele Tczew, strojenie sali. Wesele Subkowy, strojenie kościoła.Komunia Święta też nie jest dla nas problemem. Potrafimy komunie święte upiększyć kwiatami. Dostawa kwiatów jest szybka i pewna. Kwiatowa miłość istnieje. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa na pewno Ci w tym pomoże. Poczta kwiatowa -zamów więc kwiaty na telefon dla ukochanej kobiety.